دسته‌ها
اخبار مهم

اخبار کوتاه خراسان رضوی

کشف پنج میلیارد ریال اموال سرقتی و دستگیری دو متهم در قوچان

فرمانده انتظامی قوچان روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در پی شکایت تعداد زیادی از شهروندان در خصوص سرقت از منازل و ساختمانهای نیمه کاره در این شهرستان موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

سرهنگ غدیر مصرخانی افزود: ماموران آگاهی پس از تحقیق و بررسی های اطلاعاتی در این زمینه به دو متهم مشکوک و پس از اطمینان در اقدامی ضربتی هر دو متهم را دستگیر کردند و متهمان در بازجویی های فنی به ۲۴ فقره سرقت از منازل و ساختمانهای نیمه کاره اعتراف کردند .

۲۰۵ هکتار از اراضی رخ تربت‌حیدریه به کشت کلزا اختصاص یافت

مدیر جهاد کشاورزی بخش رخ تربت‌حیدریه از آغاز کشت دانه روغنی کلزا در این بخش خبر داد و گفت: امسال ‌۲۰۵ هکتار از اراضی کشاورزی این منطقه به کشت کلزا اختصاص یافته ‌است.

مهدی شیبانی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سطح مصوب کشت کلزا برای این منطقه ۵۴۰ هکتار است که به علت سهمیه بندی که از سوی سازمان جهاد کشاورزی تعیین شده، سهم رخ تربت‌حیدریه تنها ۲۰۰ هکتار است که این میزان نسبت به پارسال دو برابر شده است.
وی اظهار داشت: با توجه به سطح زیرکشت در نظر گرفته ‌شده برای این محصول، پیش‌بینی می‌شود در سال زراعی جاری بیش از ۶۰۰ تن محصول دانه روغنی کلزا برداشت و روانه بازار مصرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *