دسته‌ها
اخبار مهم

از آمریکا انتقام خواهیم گرفت

به گزارش خبرگزارى فارس از رودهن، سرهنگ علیرضا حیدرنیا جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران شامگاه یکشنبه در همایش گرامیداشت پیشکسوتان عرصه جنگ و شهادت در اردوگاه سیدالشهداء(ع) آبعلى اظهار کرد: امروز ایران ما به عنوان ام القراى جهان اسلام تبدیل به یک ضلع از اضلاع جهان شده است.

وى افزود: این زیبنده کشور ما نیست که یک ضلع از اضلاع قدرت جهان در موضوع معیشت واقتصاد خود براى با کرامت‌ترین مردم دنیا مشکل داشته باشد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران ادامه داد: امروز جمهورى اسلامى ایران به مسئله شماره یک جبهه استکبار تبدیل شده و علت حسادت وکینه دشمنان نسبت به جمهورى اسلامى ایران قوى شدن و موفقیت در عرصه‌هاى مختلف است و به فرموده مقام معظم رهبرى انتقام ما از آمریکا به خاطر شهادت شهید سلیمانى گرفته خواهد شد.

سرهنگ حیدرنیا عنوان کرد: هر کسى که امروزه در کشور ما مسؤولیتى دارد مرهون و مدیون شهدا است و اگر در ایفاى نقش خود و اعتلاى انقلاب کوتاهى کنیم به خون شهدا خیانت کرده‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه علت پیروزى در دفاع مقدس این بود که رزمندگان پیام امام خمینى(ره) را پیام خدا مى‌دانستند، خاطرنشان کرد: ولى فقیه در امتداد ولایت رسول الله است پس چرا امروز ما از سخنان رهبرى پیروى نمى‌کنیم مگر غیر از این بوده که هرگاه به سخنان حضرت امام خامنه‌اى و امام خمینى(ره) توجه کردیم در آن راه موفق بودیم و هرگاه که پیروى نکردیم با مشکلات اساسى روبه‌رو شدیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *