دسته‌ها
ورزشی

انتخاب سرمربی استقلال سخت‌ترین کار دنیا است

به گزارش مشرق، مجید رضایی دروازه‌بان و عضو پیشین کمیته فنی آبی‌پوشان اظهار داشت: استقلال با دو مشکل بزرگ برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا عازم دوحه شد. اولین مشکل به تغییرات زیادی بود که قبل از فینال جام حذفی رخ داد و حاشیه‌های زیادی را به همراه داشت. این حواشی که با از دست رفتن جام حذفی همراه شد، در اتفاقات و نتایج این تیم در دوحه نیز بی تاثیر نبوده است.

وی اضافه کرد: این را اضافه کنید به نداشتن استراتژی برای حضور در تورنمنتی که قرار بود به صورت مجتمع و فشرده برگزار شود.

بیشتر بخوانید:

پیشرفت، حاشیه و دومین فصلِ بدون جام استقلال

عضو پیشین کمیته فنی آبی پوشان بیان داشت: در چنین تورنمنت‌هایی یکی از اصول، ریکاوری مناسب است تا بتوان تیم را در حداقل زمان ممکن بعد از هر بازی به شرایط بازی بازگرداند. اصلی که استقلال بنا به دلایلی که من نمی‌دانم از آن غافل بود. انگار تیم ما نمی‌دانست قرار است در فواصل زمانی کوتاه و به صورت هر سه روز یکبار یک بازی مهم انجام دهد.

رضایی گفت: آبی پوشان یک نیمه بد مقابل الشرطه، یک نیمه خوب مقابل همین تیم، یک نود دقیقه خیلی خوب مقابل الاهلی داشتند. اما مقابل پاختاکور اصلا خوب نبودند. گرچه موقعیت‌های خوبی ایجاد کردند و داور هم اشتباهات بزرگی بر علیه این تیم داشت، اما در جریان بازی این پاختاکور بود که کاملا بر بازی تسلط داشت.

پیشکسوت آبی پوشان در خصوص انتخاب مربی برای فصل آینده خاطرنشان ساخت: مربی خارجی که منع حضور در ایران دارد و ایرانی هایی که ظرفیت نسبی هدایت این تیم را دارند هم هر کدام با یک تیم دیگر تحت قرارداد هستند. انتخاب سرمربی برای استقلال در این فصل سخت ترین کار فوتبالی دنیاست و من اصلا دوست نداشتم در این مقطع جای مدیران این باشگاه بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *