دسته‌ها
خواندنی

رسانه‌ها در تاکستان صدای مردم را به گوش مسؤولین برسانند

رسانه‌ها در تاکستان صدای مردم را به گوش مسؤولین برسانند

قزوین – رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین گفت: رسانه‌های شهرستان تاکستان باید بتوانند به‌عنوان پلی میان مردم و مسؤولین صدای مردم را به گوش مسؤولین برسانند.

به گزارش خبرنگار مهر محمد کشاورز امروز دوشنبه در آئین افتتاح کانون بسیج رسانه شهرستان تاکستان اظهار کرد: هفته دفاع مقدس در حالی با شعار «ما قوی هستیم» آغاز شد که نیروهای مسلح از ابتدای انقلاب دنبال تحقق این شعار هستند.

وی افزود: بسیج رسانه تلاش دارد تا با استفاده از پتانسیل و توانمندی‌های اصحاب رسانه و رسانه‌ها در جهت تقویت جبهه انقلاب و ارزش‌ها گام بردارد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین اضافه کرد: وظیفه اصلی ما در بسیج رسانه تشکیل و تقویت جبهه گفتمان انقلاب اسلامی در حوزه رسانه است.

وی بیان کرد: خبرنگاران مخصوصاً خبرنگاران بسیجی چشم بینا، گوش شنوا و زبان گویای جامعه هستند و وظیفه سنگینی بر روی دوش دارند.

کشاورز اضافه کرد: اخلاص، بصیرت، رفتار بسیجی و امیدواری از وظایف اصلی خبرنگاران بسیجی است و اگر خبرنگاری این خصوصیات را داشته باشد می‌تواند به‌خوبی پیگیر مطالبات مردم باشد.

وی تصریح کرد: با کمک اصحاب رسانه تاکستان نظام مشکلات تاکستان شناسایی و برای مسؤولین مطرح خواهد شد تا شاهد رفع آن باشیم.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان قزوین در پایان گفت: امیدواریم بتوانیم به‌عنوان یکی از اقشار تأثیرگذار در تاکستان ایفای نقش کرده و روح امید به آینده را در این شهر بیش‌ازپیش متبلور کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *