دسته‌ها
اخبار مهم

دیدگاه‌های بخش خصوصی محور تصمیم‌گیری‌های اقتصادی است/ دستگاه‌ها کنار تولیدکنندگان باشند

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، علیرضا شریفی‌نژاد امشب در جلسه هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی استان سمنان در سالن جلسات اتاق بازرگانی اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی استان سمنان در سال جهش تولید باید به معنای واقعی در کنار تولیدکنندگان و صنعتگران باشند.

وی با بیان اینکه دیدگاه‌های بخش خصوصی محور تصمیم‌گیری‌های اقتصادی برای ایجاد اشتغال و توسعه پایدار در استان سمنان است، تأکید کرد: رفع مشکلات زیرساختی برای تحقق شعار سال و جهش تولید باید در اولویت کاری کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان سمنان باشد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان ادامه داد: بسیاری از قوانین موجود در بخش صنعت و تولید مانع رونق اقتصادی است که باید برای حذف این قوانین مُخل اقدام کرد.

شریفی‌نژاد اضافه کرد: رفع مشکلات صنعت و معدن استان سمنان با جدیت در دستور کار استانداری است و تلاش می‌شود مشکلات بنگاه اقتصادی به‌صورت موردی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان برطرف شود.

وی گفت: استفاده از دیدگاه‌های کارشناسان و فعالان اقتصادی استان سمنان برای تصمیم‌گیری‌ها در بخش تولید و صنعت به‌طور ویژه در دستور کار است.

لزوم حمایت از بخش تولید و صنعت در سمنان

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان نیز در این جلسه اظهار کرد: حمایت از واحدهای صنعتی و تولیدی در نیمه دوم سال جاری تمام‌قد در دستور کار دستگاه‌های اجرایی باشد.

علی‌اصغر جمعه‌ای افزود: حمایت از بخش تولید و صنعت در سال جهش تولید وظیفه همگان است و با برنامه‌ریزی‌های کوتاه‌مدت، مدیران برای گره‌گشایی از مشکلات فعالان اقتصادی اقدام کنند.

وی عنوان کرد: اتاق بازرگانی در کنار استانداری سمنان در ماه‌های آینده برای توسعه اقتصادی و رفع مشکلات بخش تولید و صنعت می‌تواند، گام‌های مؤثری بردارد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان با بیان اینکه در اجرای طرح‌های اقتصادی و زیرساختی دولتمردان از ظرفیت اقتصادی اتاق بازرگانی نهایت بهره را ببرند، خاطرنشان کرد: توسعه استان سمنان در گرو همدلی دولت و بخش خصوصی است و در سال‌های گذشته هماهنگی این دو رکن قابل‌توجه بود.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/س/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *