دسته‌ها
اخبار مهم

نتیجه روز سوم بازی‌های لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور اعلام شد

به گزارش دوشنبه شب ایرنا، در این دوره از مسابقه، تیم کوروش کبیر زابل در بازی نخست موفق شد تیم ایثار جیرفت را با نتیجه چهار بر یک شکست دهد و دربازی دوم نیز تیم مس رفسنجان در یک بازی برتر پنج بر ۲ درسا لارستان را شکست داد.
درآخرین بازی روز سوم تیم آیندگان هرمزگان به مصاف چابک شیراز رفت، دراین دیدار حساس تیم هرمزگان برای شکست حریف تلاش زیادی از خود نشان داد و حتی در وقت نخست تیم آیندگان با یک گل پیش افتاد اما درنیمه دوم تیم حریف به خود آمد وبازی را به تساوی کشاند.
در ادامه این دیدار بازهم تیم میزبان ۲ بر یک پیش افتاد ودر نهایت تیم چابک با گلی دیگر بازی را با تساوی ۲ بر ۲ به پایان برد.
آیندگان هرمزگان بااین تساوی هفت امتیازی شد و با تفاضل گل بهتر در صدر جدول رده بندی گروه ششم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های ایستاد.
به گزارش ایرنا، رقابت‌ها گروه ششم لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه های کشور از بعد از ظهر روز شنبه به میزبانی تیم آیندگان هرمزگان در سالن فجر بندرعباس آغاز شد.
در این دوره از رقابت‌ها ۶ تیم آیندگان هرمزگان، کورش کبیر زابل، چابک شیراز، درسا لارستان، ایثار جیرفت و مس رفسنجان به مدت پنج روز باهم به رقابت می‌پردازند.
۱۲ تیم حاضر در مرحله دوم مسابقه در ۲ گروه ۶ تیمی و به صورت مجتمع رفت و برگشت برگزار خواهند کرد که در پایان تیم‌های اول و دوم هر گروه به لیگ یک فوتسال کشور در فصل جدید صعود خواهند کرد.
این مسابقه به صورت مجتمع برگزار می‌شود و از هر گروه ۲ تیم به دور بعد صعود خواهند کرد.
در این پیکارها تیم آیندگان هرمزگان میزبان مسابقه با تیم‌های کورش کبیر زابل، چابک شیراز، درسا لارستان، ایثار جیرفت و مس رفسنجان هم گروه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *