دسته‌ها
اخبار مهم

۲۵۰ کردستانی بصورت آنلاین خدمات تعویض پلاک دریافت کردند

سرهنگ برزو مرادی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: به منظور سهولت در ارایه خدمات تعویض پلاک از امروز این خدمات در شهرستان سنندج به صورت الکترونیکی ارایه شده که در نخستین روز شاهد نظم حضور مراجعه کنندگان و انسجام خدمات رسانی پلیس راهور بودیم.

وی اضافه کرد: از این پس تمام متقاضیان خدمات تعویض پلاک از جمله نقل و انتقال، احراز محل سکونت، مزایده، واردات، صدور کارت شناسایی المثنی، صدور سند مالکیت(سند سبز) المثنی، فک رهن، اصلاح مشخصات، پلاک المثنی، اختصاص پلاک مجازی، صدور تاییدیه نقل و انتقال المثنی باید قبل از حضور در مراکز با مراجعه به سایت راهور به نشانی https://nobatdehi.epolice.ir نسبت به اخذ نوبت اقدام کنند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کردستان با بیان اینکه مرکز تعویض پلاک سنندج دارای پنج غرفه فعال است، یادآور شد: هر غرفه در هر ساعت امکان ارایه خدمت به ۶ نفر را دارد که در مجموع غرفه‌ها در هر ساعت می‌توانند ۳۰ نفر را پذیرش کنند.

سرهنگ مرادی افزود: نوبت دهی هر روز به جز روزهای تعطیل از ساعت هفت صبح تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه بوده و که این مرکز افزایش غرفه‌ها به ۶ مورد را از پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی ناجا درخواست کرده است.

وی با بیان اینکه سازو کارهای لازم جهت توسعه سامانه مذکور و آموزش‌های مورد نیاز به کاربران مراکز تعویض پلاک ارائه شده و آماده خدمت به شهروندان هستند، تاکید کرد: این تدبیر کارشناسانه در راستای رعایت حقوق شهروندی، کاهش مراجعات به مراکز تعویض پلاک، کم کردن زمان توقف مردم و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا اجرایی شده است.

سرهنگ مرادی با بیان اینکه هم اکنون در تمام شهرستان‌ها به جز سروآباد دفتر خدماتی تعویض پلاک وجود دارد، گفت: مرکز سنندج دارای پنج غرفه، سقز و مریوان هر کدام ۲ غرفه بوده و بقیه دفاتر یک غرفه‌ای است.

وی یادآور شد: نوبت دهی الکترونیکی در شهرستان های دیگر نیز در اسرع وقت با صدور دستور پلیس راهور نیروی انتظامی کشور پس از تجهیز دفاتر انجام خواهد شد.

خدمات شماره‌گذاری و تعویض پلاک در خوزستان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، گلستان، مازندران، همدان، سمنان، اردبیل، غرب استان تهران، شرق استان تهران، قزوین، کردستان، لرستان، مرکزی، هرمزگان، بوشهر و زنجان صرفا از طریق دریافت نوبت از سامانه نوبت‌دهی اینترنتی امکانپذیر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *