دسته‌ها
خواندنی

مواضع صریح دردفاع از ولایت وانقلاب،ویژگی بارز آیت الله ممدوحی بود

مواضع صریح دردفاع از ولایت وانقلاب،ویژگی بارز آیت الله ممدوحی بود

قم- جامعه مدرسین حوزه علمیه درپیام تسلیت آیت الله ممدوحی گفت:مواضع صریح این عالم پرهیزکار در دفاع از ولایت فقیه و آرمانهای انقلاب اسلامی ازویژگی‌های برجسته ونمایان زندگی سیاسی ایشان است.

به گزارش خبرگزاری مهر، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پیامی ضمن تسلیت درگذشت عالم ربانی آیت الله ممدوحی گفت: مواضع صریح و روشن این عالم پرهیزکار در دفاع از ولایت فقیه و آرمان‌های انقلاب اسلامی از ویژگی‌های برجسته و نمایان زندگی سیاسی آیت الله ممدوحی است.

متن پیام تسلیت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی ارتحال آیت‌الله حسن ممدوحی به این شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

(انا لله و انا الیه راجعون)

رحلت عالم انقلابی و جلیل القدر حضرت آیت الله حاج شیخ حسن ممدوحی (رحمة الله علیه) از اساتید برجسته حوزه علمیه قم و عضو جامعه مدرسین موجب تألم و تأثر گردید.

ایشان که از پرورش یافتگان حوزه درسی آیت الله العظمی گلپایگانی (ره) و علامه طباطبایی (ره) بودند در طول سال‌ها، اندوخته علمی، فقهی و اخلاقی خود را به طلاب علوم اسلامی ارائه کردند و جمع کثیری را از افادات، دروس، تحقیقات و تالیفات علمی خود بهره‌مند ساختند.

عضویت در مجلس خبرگان رهبری و مواضع صریح و روشن این عالم پرهیزکار در دفاع از ولایت فقیه و آرمانهای انقلاب اسلامی از ویژگی‌های برجسته و نمایان زندگی سیاسی ایشان است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رحلت این عالم فرزانه را به محضر حضرت بقیة‌الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی»، مراجع عظام تقلید «دامت‌برکاتهم»، حوزه‌های علمیه، و خانواده محترم‌، شاگردان و ارادتمندان به ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید، رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان، صبر و اجر مسئلت می‌نماید.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *