دسته‌ها
صفحه اصلی

هیچ دستگاهی حق ندارد خدمات خود را از تولید و صنعت دریغ کند

به گزارش خبرآنلاین از البرز؛ «عزیزاله شهبازی» در بازدید از کارخانه سیمان آبیک در قالب تسهیل و رفع موانع تولید که روز چهارشنبه صورت گرفت، افزود: بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی استان همواره در دستور کار بوده چراکه از این طریق می‌توانیم مشکلات را به موقع احصا و تدابیر لازم را اتخاذ کنیم.

وی ادامه داد: کارخانه سیمان آبیک نیز یک نماد و برند ملی محسوب می‌شود و اکنون تولیدات متنوع آن جایگزین بسیاری از مصالح گران‌قیمت در ساخت و ساز شده است.

شهبازی گفت: ارزآوری و تنوع تولیدات این واحد با هزاران اشتغال مستقیم و غیرمستقیمی که ایجاد کرده، بارقه امیدی برای مردم کشور است.

وی افزود: این کارخانه اراضی بسیاری در اطراف دارد که به مرور زمان به آنها تعرض شده از این رو کارگروهی برای تعیین تکلیف این اراضی تشکیل می‌شود.

استاندار البرز اضافه کرد: ساخت و ساز غیرمجاز و تعدی به اراضی ملی و تصرف اراضی دیگران قابل قبول نیست بنابراین باید به جد مورد پیگیری قرار گیرد.

وی گفت: خدماتی همچون آب، برق، گاز، تلفن و… به واحدهای تولیدی خط قرمز دولت است از این رو هیچ دستگاهی نباید نسبت به قطع این خدمات اقدام کند.

شهبازی افزود: در اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید نیز تامین اعتبار و ارائه تسهیلات برای تعمیرات و بازسازی این واحد، تمهیدات لازم اندیشیده می‌شود.

46

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *