دسته‌ها
اخبار مهم

فرماندار مراغه: دستگاه های اجرایی برای رونق تولید همکاری کنند

سید علی موسوی در جلسه رفع موانع تولید با موضوع رسیدگی به مشکل واحد در شرف احداث" واحد نگین فام طب " اطهار داشت: موصوع اشتغال از اصلی ترین مشکلات شهرستان و کشور است و باید در این راستا همه مسوولان دستگاه های اجرایی تلاش کنند.
وی گفت: همچنین بانک ها و موسسات مالی باید در جهت تسهیل در ارایه وام ها به واحدهای تولیدی و صنعتی اهتمام و عزم جدی داشته باشند.
وی اضافه کرد: حذف یا کاهش بوروکراسی اداری با رعایت قوانین و مقررات در راستای تسهیل و رفع موانع تولید باید از رویکردهای دستگاه های اجرایی و بانکی باشد.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه مراغه نیز در این جلسه گفت: مشکلات واحد در شرف تاسیس نگین فام طب با همکاری دستگاه های متولی قابل رفع و حل است.

حکیمه انتظاری گفت: تولید پوره به میزان یکهزار و ۵۰۰ تن در سال، رب گوجه فرنگی یکهزار تن تن در سال، کمپوت انواع میوه یکهزار تن در سال و آب میوه ۲ هزار تن در سال از تولیدات این واحد خواهد بود.
وی گفت: این واحد در نظر دارد که بیش از ۱۵ هزار تن میوه جهت استحصال محصولات از باغداران خریداری کند که این موضوع کمک بسیار خوبی جهت فروش محصولات به باغداران خواهد بود.
وی ادامه داد: در این واحد تولید برای ۳۰ نفر به صورت مستقیم اشتعالزایی خواهد شد.
وی اضافه کرد: این واحد از سوی سرمایه گذار بخش خصوصی احداث می شود و با توجه به فراهم بودن زمین و سرمایه کافی از سوی بخش خصوصی امیدواریم با صدور پروانه تا یکسال آینده به بهره برداری برسد.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *