دسته‌ها
اخبار مهم

احتمال حضور بهداد سلیمی در تیم وزنه‌برداری دانشگاه آزاد

رادین روحانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص حضور تیم وزنه‌برداری دانشگاه آزاد اسلامی در لیگ برتر، اظهار داشت: تیم وزنه‌برداری دانشگاه صددرصد امسال در لیگ برتر وزنه‌برداری رده سنی بزرگسالان شرکت خواهد کرد. سرپرست این تیم را فرشاد غزالیان برعهده دارد ولی هنوز کادر فنی این تیم مشخص نشده است. ولی طی هفته‌های آینده، در مورد اعضای کادر فنی نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.

وی در خصوص اینکه باید در مورد وضعیت تیم وزنه‌برداری تصمیمات نهایی گرفته شود، عنوان کرد:‌ بعد از برگزاری جلسه کمیته‌، «تشکیل تیم‌های باشگاهی»درمورد وضعیت تیم وزنه‌برداری و اعضای کادر فنی تصمیم خواهیم گرفت. در این کمیته نماینده‌های از بازرسی، حقوقی، فرهنگی دانشجویان، خزانه‌داری، رئیس مرکز ورزش تربیت‌بدنی و بنده به همراه سرپرست تیم وزنه‌برداری حضور خواهیم داشت.

روحانی در مورد حضور قهرمان المپیک2012 لندن در تیم وزنه‌برداری دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: بهداد سلیمی امسال به عنوان دانشجوی دانشگاه مشغول به تحصیل شده‌اند. تمایل داریم از این قهرمان المپیک و جهان در تیم وزنه‌برداری بهره ببریم. مسلماً هر یک از پست و سمت دوستان‌مان در تیم وزنه‌برداری دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه کمیته «تشکیل تیم‌های باشگاهی» مشخص خواهد شد.

مسئول امور باشگاه دانشگاه آزاد در مورد پرداخت صددرصدی قرارداد وزنه‌برداران خاطرنشان ساخت: 60 درصد از قراردادهای تمامی اعضای 19 تیم باشگاه را پرداخت کرده بودیم. از ابتدای این هفته نیز معوقات به حساب ورزشکاران واریز شد.کل مسائل مالی دانشگاه آزاد توسط معاونت توسعه، مدیریت و منابع انجام می‌شود و این دیرکرد به خاطر تغییرات مدیریتی در این معاونت بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *