دسته‌ها
دیدنی

جاسوسان تحت لوای آژانس اطلاعات هسته‌ای کشور را به اسراییل و امریکا دادند

جاسوسان تحت لوای آژانس اطلاعات هسته‌ای کشور را به اسراییل و امریکا دادند

ایسنا/لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: جاسوسانی تحت لوای آژانس به ایران آمدند و اطلاعات هسته‌ای کشور را به سازمان اطلاعاتی اسراییل و امریکا دادند.

سید حمیدرضا کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص طرح دو فوریتی لغو تحریم‌ها، اظهار کرد: با توجه به بدعهدی‌های طرف مقابل و بی‌توجهی به معاهدات و تعهداتی که در برجام نسبت به ایران داشتند از جمله تحریم‌ها، فشارها، مسائل بانکی و مسائل متعدد در حوزه‌های مختلف که به تعهدات خود عمل نکردند و بر اساس این مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفت دولت را وادار کند که برخوردی قاطع و محکمی داشته باشد.

وی با بیان اینکه کل کار طرف مقابل برجام جاسوسی از کشور ماست، اضافه کرد: به لحاظ اعتقادی رهبری ما اعلام کرده که استفاده غیرصلح‌آمیز از سلاح هسته‌ای حرام است و همه این موضع را می‌دانند اما با این تفاسیر محدودیت‌ها و مشکلاتی را برای ملت ایران درست کردند.

کاظمی گفت: در این طرح دو فوریتی مجلس تصویب کرده که دولت به آنها اجازه ورود به کشور را ندهد.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پروتکل هیچ منافعی برای ملت ایران ندارد و طرف برجام یک طرفه از آن بهره‌برداری و از کشورمان جاسوسی می‌کنند و اطلاعات مراکز هسته‌ای ما را به سازمان‌های اطلاعاتی کشورهایی نظیر رژیم صهیونیستی و امریکا ارایه می‌دهند؛ افرادی در لوای آژانس در این معاهدات و تعهداتی که در برجام دادیم به ایران وارد و بازرسی را انجام می‌دهند که این افراد تحت عنوان بازرس اما جاسوسان کشورهای متخاصم ما هستند و تصمیم گرفتیم که این موضوع را حل کنیم.

وی گفت: چنانچه طرف‌های برجام به تعهدات خود عمل نکنند مجلس، دولت و نظام تصمیم جدیدی در خصوص برخورد با آنها می‌گیرد.

کاظمی خاطرنشان کرد: شروط ایران برای تداوم اجرای پروتکل‌های الحاقی همان تعهداتی است که طرف‌های دیگر برجام به آن عمل نکردند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *