دسته‌ها
اخبار مهم

مأموریت سازمان تبلیغات در پهنه فرهنگ کشور است

حجت الاسلام علی اصغر سهرابی روز پنجشنبه در آئین معارفه رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک گفت: امروز کشور بیش از گذشته به تببین ابعاد مختلف فرهنگ اسلامی نیاز دارد و این مهم می‌تواند بسیاری از هجمه‌های دشمنان را در مقابله با ایران اسلامی خنثی کند.
وی افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب، مأموریت سازمان تبلیغات اسلامی به پهنه فرهنگ کشور است و این امر، وظیفه این سازمان را نسبت به مسائل فرهنگی سنگین‌تر می‌کند.
سهرابی تصریح کرد: هر چند که پذیرش مسوولایت درنظام مقدس جمهوری اسلامی، مجاهدت در راه خداست ولی پذیرش مسوولیت در سازمان تبلیغات مجاهدتی مضاعف است.
وی با تقدیر از تلاش‌های رئیس سابق اداره تبلیغات اسلامی قرچک گفت: بنای سازمان تبلیغات در انتخاب رؤسای شهرستان‌ها، رسیدن به اجماع و وحدت نظر در آن منطقه است چرا که این امر موجب پیگیری مسوولین و همراهی گروه‌های مردمی می‌شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی در پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی این است که در حوزه نظریه‌پردازی و اجرای عملیات، همراه و مکمل مسوولیت ائمه جمعه و جماعات باشیم تا کارکردهای سازمان ارتقاء پیدا کند.
کلید توسعه جامعه اعتماد به جوانان مؤمن است
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: امروز کشور به نیروی جوان، مؤمن و انقلاب نیاز دارد، کلید توسعه و پیشرفت جوانان مومن کشور است.
حسین نوش آبادی افزود: نهادهای فرهنگی و تبلیغی، بازوان توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و در این میان، سازمان تبلیغات اسلامی یکی از قوی‌ترین، منسجم ترین و کارآمدترین نهادهای فرهنگی کشور است که با کارکرد صحیح خود، بسیاری از هجمه‌های فرهنگی دشمنان را خنثی کرده است.
وی اظهار کرد:همانگونه که نظام سلطه برای تبلیغ آرمان‌های خود از تمامی ابزارهای تبلیغی استفاده می‌کنند، در نظام اسلامی نیز لازم است تا از شیوه ها و ابزارهای کارآمد و به روز در حوزه آموزه‌های دینی استفاده شود.
وی تأکید کرد: امروز جوانان ایران اسلامی، هدف اصلی هجمه‌های دشمنان قرار دارند و باید با گفتمان اقناعی به شبهات نسل جوان پاسخ دهیم و فقط به سخنرانی و مراسمات بسنده نکنیم.
در این مراسم حجت الاسلام محمد عبدالرحیمی به عنوان رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک معرفی و از تلاش‌های حجت الاسلام مصطفی دین‌پرور تقدیر به عمل آمد.
قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *