دسته‌ها
اخبار مهم

ترافیک در تمامی مسیرهای استان اصفهان روان است

سرهنگ حسین پورقیصری روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: لازم است رانندگان در مسیرهای مه آلود و توام با بارندگی بیشتر احتیاط کنند تا احتمال وقوع تصادف به حداقل برسد.

وی با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارندگی در استان خاطرنشان کرد: تاکید می‌کنیم که رانندگان پیش از سفر از بی عیب بودن خودرو مطمئن شوند و برای مسیرهای کوهستانی و لغزنده زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی اصفهان اضافه کرد: اجتناب از رانندگی در زمان خواب آلودگی، رعایت سرعت مجاز و بستن کمربند ایمنی از دیگر مواردی است که کاهش چشمگیر تصادف و تلفات را در پی خواهد داشت.

وی افزود: در ۲۴ ساعت اخیر حادثه تصادف در جاده‌های استان گزارش نشده است.

پورقیصری با تاکید بر توجه به محدودیت‌های تردد از شهری به شهر دیگر بر مبنای مصوبات ستاد مقابله با کرونا تصریح کرد: همکاری شهروندان برای کاهش انتشار ویروس کرونا ضروری است و این امر به حفظ جان مردم منجر می‌شود.

بر پایه اعلام سازمان هواشناسی، نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی به نسبت ناپایدار طی امروز تا اواسط فردا بر روی استان است بر این اساس امروز و فردا در اکثر مناطق استان وضعیت جوی به‌ صورت افزایش ابر، مه آلودگی و احتمال بارش پراکنده پیش ‌بینی می‌شود.

از اواسط فردا با نفوذ سامانه ای از غرب به استان شاهد افزایش ابر و وزش باد و بارش برف و باران در استان خواهیم بود ؛شدت بارش ها در غرب، شمال و جنوب استان و روز یکشنبه خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *