دسته‌ها
خواندنی

زیرساخت‌های تأمین بودجه ریزی در ناجا باید متحول شود

زیرساخت‌های تأمین بودجه ریزی در ناجا باید متحول شود

شهریار- جانشین فرماندهی ناجا با اشاره به اینکه ناجا مؤثرترین مؤلفه در تأمین امنیت ملی است گفت: زیرساخت‌های تأمین بودجه ریزی در ناجا باید متحول شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرتیپ پاسدار قاسم رضایی صبح چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران اظهار داشت: خدماتی که شایسته این مردم است توسط خادمین ارائه می‌شود و این نظام مردم را بر قله می بیند و مردم صاحبان این انقلاب و دستاوردها هستند.

رضایی افزود: گزارشی که امروز توسط فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران ارائه شد بخشی از خدماتی بود که در شهرستان‌های غرب استان تهران انجام گرفته و حقیقتاً نیروی انتظامی نیروی مقدسی است چرا که در راستای بزرگی نظام حرکت می‌کند و افتخار نیروی انتظامی و نیروهای مسلح بر این است که فرماندهی فقیه دارند و از فرصت‌ها د ر راستای حدیث «دنیا مزرعه آخرت است» استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه ما معتقد هستیم انقلاب اسلامی شعاعی از شعاع بعثت و عاشورا است گفت: در بعثت، پیامبر مبعوث شد تا مردم را در راه «الی الله» قرار دهد و بعد از ۶۰ سال فرزند پیامبر قیام کرد تا از انحرافات جلوگیری کند و پس از ۱۴۰۰ سال فرزند همین سلاله باز هم قیام کرد تا مسیر «الی الله» را نشان دهد و اگر عاشورا مسیر» «الی الله» را تغذیه کرد انقلاب اسلامی هم همین کار را دنبال کرده است و ۸ سال دفاع مقدس نیز ادامه این مسیر بود و در اصل انقلاب اسلامی ما هم فریضه امر به معروف و نهی از منکر را زنده و دفاع مقدس نیز آن را آبیاری کرده است.

جانشین فرماندهی ناجا بیان داشت: آرامشی که متولیان از جمله سازمان مقدس نیروی انتظامی در جامعه ایجاد می‌کنند مسیری از «الی الله» است و از دستاوردهای انقلاب حفاظت و آرمان انقلاب را طی می‌کند و کلمه با مسمای «مجاهدین فی سبیل الله» در همین راستا است.

تکمیل می شود…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *