دسته‌ها
خواندنی

«وحدت شریف» نماینده قم در لیگ یک فوتبال امیدهای کشور

«وحدت شریف» نماینده قم در لیگ یک فوتبال امیدهای کشور

قم- مدیر عامل باشگاه وحدت شریف گفت: با کناره گیری تیم امید مهام پلیمر از رقابتهای دسته اول کشور، تیم وحدت شریف نماینده قم در این رقابتها خواهد شد.

علی شریفی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام کناره‌گیری تیم امید «مهام پلیمر» از رقابت‌های دسته اول امید باشگاههای کشور، گفت: نماینده استان قم در رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در رده سنی امید از این پس تیم «وحدت شریف» خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه «وحدت شریف» قم در ادامه با بیان اینکه این باشگاه ظرفیت حضور در لیگ دسته سوم ایران را دارد، افزود: اگر هیأت فوتبال قم موافق تیم داری باشگاه «وحدت شریف» در لیگ دسته سوم بزرگسالان باشگاههای کشور باشد، در این رده نیز تیم داری خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه مهام پلیمر در فصل گذشته رقابت‌های امید دسته اول باشگاههای کشور، نتایج مناسبی به دست آورد، ادامه داد: توان و پتانسیل فوتبالیست‌های قمی در این رده سنی بالا هست و امیدواریم امسال به لیگ برتر فوتبال در رده سنی امیدها صعود کنیم.

گفتنی است تیم امید مهام پلیمر در فصل گذشته لیگ یک امید باشگاه‌های کشور در مشهد با نمایش بازی‌های درخشا، نتوانست در مرحله دوم برابر حریفان نتایج مناسبی کسب و به مراحل بالاتر صعود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *