دسته‌ها
اخبار مهم

«زهرا رجبی» برترین بانوی دارتر ایران شد/ درخشش بانوان دونده استان در مسابقات کشوری

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، در ارزیابی فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران هیأت خراسان‌جنوبی رتبه نخست عملکردی فصل تابستان سال ۹۹ را به خود اختصاص داد.

هیأت اسکواش خراسان‌جنوبی در این ارزیابی با کسب ۸۸۰ امتیاز و به تفکیک در بخش قهرمانی ۴۰۰ امتیاز و بخش همگانی توانست بالاتر از استان‌های برخوردار از زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری همچون تهران قرار گیرد.

استان‌های خراسان‌رضوی با کسب ۷۵۰ امتیاز جایگاه دوم و همدان با کسب ۷۲۰ امتیاز در رتبه سوم ارزیابی فدراسیون اسکواش جمهوری اسلامی ایران را به دست آورند.
«زهرا رجبی» برترین بانوی دارتر ایران شد
نتایج ارزیابی گروه آموزش دارت ایران با حضور تعدادی از مربیان، قهرمانان و کارشناسان این رشته ورزشی صاحب‌نظر بودند، اعلام شد.
«زهرا رجبی» از خراسان جنوبی به عنوان برترین دارتر سال ۹۸ ایران برگزیده شد، فاطمه صفی از اصفهان، حسین اعرابی از اصفهان و مهرداد سیفی نیز از تهران رتبه‌های بعدی نظرسنجی را کسب کردند.
درخشش دختران دومیدانی کار استان در مسابقات باشگاه‌های کشور
پرونده مسابقات دو ومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در مجموعه ورزشی آفتاب تهران با معرفی برترین‌ها بسته شد.

در ماده پرتاب دیسک این ماراتن ملی سهیلا سلیمانی با ثبت رکورد ۳۵.۹۶ مقام سوم رقابت‌ها را به دست آورد و در ماده پنجگانه نیز آتنا عبدالله‌پور با کسب هزار و ۹۰۶ امتیاز نایب قهرمان شد.

در ماده ۴۰۰ متر با مانع مسابقات دو ومیدانی باشگاههای کشور عارفه نیک‌بین با ثبت رکورد ۱:۱۳:۳۵ مقام پنجم را کسب کرد و در ماده ۱۰۰*۴ دوی امدادی نیز تیم شهید ابراهیم یوسفی خراسان‌جنوبی مقام ششم را به خود اختصاص داد.
انتهای پیام/69014/ج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *