دسته‌ها
ورزشی

دیاباته و میلیچ یکطرفه فسخ می کنند؟/ سعادتمند پول بازیکنان را نداد

به گزارش مشرق، ساعاتی پس از برکناری احمد سعادتمند از مدیرعاملی استقلال، مدیران میانی این باشگاه گزارش خطرناکی به هیات مدیره فرستادند؛ مهلت پرداخت بدهی ها به هروویه میلیچ و شیخ دیاباته تمام شده و این دو بازیکن می توانند یک طرفه قراردادشان را فسخ کنند.

بیشتر بخوانید:

4 بازیکن استقلال به تهران بازنمی‌گردند

گویا باشگاه استقلال تا این لحظه مطالبات میلیچ را پرداخت نکرده و مطالبات شیخ دیاباته هم که به شکل اقساطی و ۵۰ هزار یورو هر چند روز یک بار در حال پرداخت بود، متوقف شده است. مطابق تعهدی که باشگاه استقلال به میلیچ داده بود، آنها باید حداکثر تا همین امروز نهم مهر ماه برابر با ۳۰ سپتامبر پول این بازیکن را پرداخت می کردند تا میلیچ که چند ماهی می شود از استقلال پول نگرفته، برای فسخ یکطرفه قرارداد و شکایت جهت دریافت غرامت اقدام نکند. حالا مطابق اسناد موجود در باشگاه، مشخص شده سعادتمند و همکارانش پس از بازگشت از دوحه هیچ پولی به میلیچ نداده اند و از این جا به بعد، اختیار با بازیکن خارجی استقلال است که موقع خداحافظی با مدیران باشگاه در دوحه، گفته بود فقط تا ۳۰ سپتامبر صبر می کند و پس از آن از طریق قانون برای دریافت طلبش و جدایی از استقلال اقدام خواهد کرد.

استقلال همچنین قرار بود هر چند روز یک بار مبلغ ۵۰ هزار یورو برای شیخ دیاباته حواله کند تا بدهی اش به این بازیکن تسویه شود. طبق ادعای یکی از کارمندان باشگاه، در کمال تعجب، مدیرعامل برکنار شده باشگاه استقلال امروز از حواله کردن پولی که باشگاه پرداختش را به دیاباته تعهد کرده بود، خودداری کرد.

یکی از اعضای هیات مدیره در این خصوص ادعا کرده برخی مدیران میانی باشگاه می گویند احمد سعادتمند پس از آن که متوجه شد هیات مدیره تصمیم قطعی گرفته او را برکنار کند، قید پیگیری این کار را زد.

شیخ دیاباته که پیش از این به استقلال فقط تا اواخر سپتامبر مهلت داده و تهدید کرده بود در غیر این صورت، قراردادش را یکطرفه فسخ می کند، در دوحه و در جریان بازی های لیگ قهرمانان آسیا، تنها به این شرط که کل مطالباتش تا ۳۰ سپتامبر تسویه شود، به استقلالی ها مهلت مجدد داد اما حالا که این پول به حسابش حواله نشده، می تواند نسبت به فسخ یکطرفه قراردادش اقدام کند.

هواداران استقلال به شدت روی حفظ شیخ دیاباته حساس هستند و جدایی او می تواند ضربه بزرگی به آنها و استقلال بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *