دسته‌ها
اخبار مهم

دومین باخت توپچی‌ها در برابر خودروسازان/ استرس در امتیازات پایانی گریبان‌گیر جوانان گنبدی

به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، پس از آنکه تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس در سال‌های گذشته با وجود سرمایه‌گذاری بسیار و خرید بازیکنان باتجربه و نامی نتوانسته بود به جایگاه واقعی خود در لیگ برتر والیبال برسد، امسال در تصمیمی مدبرانه اقدام به عقد قرارداد صرفا با بازیکنان بومی و جوان خود کرد تا ضمن ایجاد انگیزه در جوانان شایسته شهرستان گنبدکاووس و استان گلستان برای ساختن تیمی پرستاره و شاخص از آکادمی باشگاه خود اقدام کند.

به همین منظور تیم «شهرداری گنبدکاووس» امسال با ترکیبی جوان و با حضور ستارگان بومی خود راهی لیگ برتر والیبال شد و در هفته‌های نخست با وجود بازی‌های نزدیک و نفس‌گیر نتوانست به جایگاه واقعی خود برسد تا اینکه در هفته چهارم نخستین پیروزی خود را در برابر تیم «سپاهان اصفهان» جشن گرفت.

حال امروز این تیم در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر مردان در تهران برابر تیم «سایپا» یکی از مدعیان قهرمانی که از بازیکنان ملی‌پوش نیز بهره می‌برد قرار گرفت که در سه دست پیاپی شکست خود و بازی را به حریف خودروساز خود واگذار کرد.

در این بازی که «کیوان عابدزاده» به عنوان داور نخست و «سیدمحمدمهدی موسوی» به عنوان داور دوم قضاوت را بر عهده داشتند در دست نخست سایپا با نتیجه ۲۵ بر ۲۳ در برابر شهرداری گنبدکاووس پیروز شد، دست دوم را با با نتیجه نزدیک ۳۵ بر ۳۳ با برتری پشت سر گذاشت و نهایتا در دست سوم نیز تیم والیبال سایپا با نتیجه ۲۶ بر ۲۴ جشن پیروزی را برگزار کرد.

به نظر می‌رسد با توجه به تکرار نتایج نزدیک در دست‌های بازی در چند بازی اخیر تیم شهرداری گنبدکاووس موضوع اصلی در عدم نتیجه گرفتن تیم استرس وارد شده به جوانان گنبدی در امتیازات نفس‌گیر پایانی است.

انتهای پیام/83014

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *