دسته‌ها
خواندنی

عملکرد مثبت مجلس باعث افزایش مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ می‌شود

عملکرد مثبت مجلس باعث افزایش مشارکت در انتخابات ۱۴۰۰ می‌شود

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: اگر مجلس عملکرد خوبی داشته باشد، می‎تواند در حضور گسترده مردم در انتخابات ۱۴۰۰ و افزایش میزان مشارکت آنان تاثیر بگذارد.

محمدصالح جوکار در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ضعف دولت در مدیریت مشکلات کشور، اظهار داشت: مردم باید از وضع زندگی خود در جامعه رضایت داشته باشند و فلسفه تشکیل دولت‌ها این است که برای مردم رضایتمندی ایجاد کنند تا آنان زندگی بهتری داشته باشند و بتوانند به راحتی امور خود را سپری کنند.

وی بیان کرد: در صورتی که دولتی نتواند اقدامات لازم را برای بهبود وضعیت معیشت مردم انجام دهد، مردم از آن دولت ناراضی می شوند که دولت روحانی هم جزو دولت هایی است که با عملکرد ضعیف خود منجر به نارضایتی عمومی شده است.

عملکرد ضعیف دولت در نتیجه انتخابات ۱۴۰۰ تأثیر خواهد داشت

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تصریح کرد: مردم از این دولت به شدت ناراضی هستند و قطعا عملکرد ضعیف دولت در نتیجه انتخابات ۱۴۰۰ تأثیر خواهد داشت.

جوکار اظهار داشت: مجلس یازدهم با حضور مردم در صحنه انتخابات تشکیل شد و اگر این مجلس عملکرد خوبی داشته باشد، می تواند در حضور گسترده مردم در انتخابات ۱۴۰۰ و افزایش میزان مشارکت آنان تاثیر بگذارد.

نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی درباره تاثیر عملکرد مجلس در پیروزی اصولگرایان در انتخابات آینده، تصریح کرد: قاطبه نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی از اصولگرایان هستند و در صورتی که مجلس در این مدت بتواند قوانینی را در جهت بهبود وضعیت زندگی مردم به تصویب برساند و مردم شاهد بهبود سطح زندگی‌شان باشند، یقینا گرایش مردم در انتخابات ریاست جمهوری هم به سمت این جریان سیاسی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *