دسته‌ها
خواندنی

۳۳ معتاد و خرده فروش مواد مخدر در نهاوند دستگیر شدند

۳۳ معتاد و خرده فروش مواد مخدر در نهاوند دستگیر شدند

همدان – کشف دو میلیارد ریال اموال مسروقه در اسدآباد، دستگیری ۳۳ معتاد و خرده فروش مواد مخدر در نهاوند و دستگیری سارق دوچرخه در فامنین عناوین اخبار انتظامی استان همدان است.

به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده انتظامی استان همدان از دستگیری دو سارق مغازه و کشف ۱۳۵ عدد گوشی تلفن همراه مسروقه به ارزش دو میلیارد ریال در شهرستان اسدآباد خبر داد.

سردار بخشعلی کامرانی صالح گفت: هفته گذشته در پی وقوع سرقت شبانه از یک مغازه فروش تلفن همراه در شهرستان اسدآباد و سرقت ۱۳۵ عدد انواع تلفن همراه، بررسی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی با حضور در محل، به جمع آوری شواهد، قرائن و مستندات پرداختند و با توجه به تخریب دوربین مدار بسته این مغازه، با اقدامات اطلاعاتی و بکارگیری شگردهای پلیسی، دو متهم در این خصوص شناسایی و با اخذ مجوز قضائی در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: متهمان پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان در بازجویی‌های فنی و مواجهه با مستندات موجود، به سرقت ۱۳۵ عدد انواع تلفن همراه که ارزش آنها توسط کارشناسان دو میلیارد ریال برآورد شده، اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی و انتقال آنان به زندان مرکزی همدان از شهروندان خواست موارد مشکوک را از طریق فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

دستگیری ۳۳ معتاد و خرده فروش مواد مخدر در نهاوند

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری ۳۳ معتاد و خرده فروش در چهار روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ احمد ساکی گفت: بر اساس روند و تدابیر موجود یکی از مهمترین اولویت‌های اجرایی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر، اجرای طرح‌های مقابله‌ای با تهیه و توزیع کنندگان مواد مخدر با استفاده از تاکتیک‌های متنوع پلیسی در این حوزه است.

وی افزود: در همین راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فامنین با اشرافیت کامل اطلاعاتی و استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و همچنین بکارگیری شگردهای خاص پلیسی، در چهار روز گذشته اقدام به اجرای طرح‌ها و عملیات‌های متعدد در سطح این شهرستان کرده است.

سرهنگ ساکی گفت: اقدامات صورت گرفته پلیسی در این راستا، منجر به کشف ۲۰ کیلو گرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۳۳ نفر از معتادان، خرده فروشان و قاچاقچیان مواد مخدر شد.

دستگیری سارق دوچرخه در فامنین

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین از شناسایی و دستگیری یک سارق دوچرخه در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی حسن حیدری گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت دوچرخه در شهرستان فامنین، شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و بکارگیری شگردهای پلیسی، یک سارق در این خصوص شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین با اشاره به اینکه همکاری مردم با پلیس، گامی مهم برای ایجاد امنیتی پایدار و مقابله با سارقان است، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه رفت و آمد مشکوک خودروها و افراد ناشناس به خصوص در ساعات پایانی شب، موضوع را از طریق تلفن سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *