دسته‌ها
اخبار مهم

کار جهادی راه عبور از موانع کشور است

به گزارش خبرگزاری فارس از آستارا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته با اشاره به بی‌کفایتی بنی‌صدر در ۱۰ مهر سال ۶۰ از سوی مجلس اظهار کرد: مردم با حضور در انتخابات ریاست‌جمهوری به شخص مورد اعتماد بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی رأی ۹۵ درصدی دادند.

وی انتخاب افراد جوان و انقلابی را بهترین گزینه در شرایط سخت پیش‌روی کشور دانست و تصریح کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری علاج مشکلات کشور اعم از سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و معیشتی روی کار آمدن یک دولت جوان انقلابی است.

امام‌جمعه آستارا خدمت به مردم، داشتن روحیه جهادی، صیانت از آرمان‌های بنیان‌گذار کبیر انقلاب و شوق خدمت را از مؤلفه‌های دولت انقلابی دانست و افزود: دولتی که فاقد این مؤلفه‌ها باشد به درد نظام و انقلاب نمی‌خورد.‌

خطیب جمعه آستارا از کار جهادی به‌عنوان راه عبور از موانع و موانع بزرگ را کوچک انگاشتن تعبیر کرد و گفت: برخی از مسؤولین دولت فراتر از قانون‌ عمل می‌کنند و این اقدام آن‌ها موانع بزرگی پیش پای ارباب‌رجوع ایجاد می‌کند‌.

حافظ‌نیا با بیان اینکه افراد پیر دارای تجربه هستند، اما برای چرخاندن یک وزارتخانه انگیزه و انرژی کافی ندارند، تصریح کرد: قرار نیست کابینه دولت را وزرای پیر تشکیل دهند به‌طوری‌که برخی از وزرای دولت در سال‌های اخیر نای حرف زدن را هم نداشتند.

انتهای پیام /۳۳۸۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *