دسته‌ها
اخبار مهم

پیمودن راه شهدا برای زندگی ضروریست

به گزارش خبرگزاری فارس از میناب، حجت الاسلام جهانگیری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه توکهور و هشت‌بندی اظهار کرد: ما بادست خالی به فرموده امام راحل ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم و امروزبحمدالله عزت واقتدار ما بیشترشده و دانش آموزان با الگوگیری از شهدا وپیروی از ولایت فقیه، راه شهیدان دوران انقلاب و دفاع مقدس را می‌پیمایند.

وی افزود: تا زمانی که ملت ایران دنبال این گوهر ناب عزت و اقتدار و پیروی ولایت فقیه هستند آمریکا هیچ زمان دست از سر ما بر نمیدارد چرا که آنان ذلت و گرفتاری ما را دنبال می‌کنند.

جهانگیری با اشاره به حرف‌های بعضی از افراد نا آگاه که می گویند شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نگوئیم تا با ما کاری نداشته باشند گفت: حتی اگر ما آمریکا را رها کرده و به دنبال پیشرفت و تحصیل کشور خودمان باشیم، آمریکا ما را رها نمی‌کند.

امام جمعه توکهور افزود: آمریکا در قضیه برجام به دنبال تحریم دوباره کشور ماست و از جریان مقاومت در منطقه می ترسد و به دنبال یک ائتلاف بزرگ علیه مملکت ماست که خوشبختانه همه کشورها و شورای امنیت به یاوه گویی‌های امریکا وخروج یک طرفه از برجام وسایراقدامات علیه کشورما پاسخ منفی دادند و این نشان دهنده ضعف امریکا در دنیاست.

حجت اسلام جهانگیری اظهار داشت: دیگر قلدری علیه ایران اسلامی جوابگو نیست؛ این یعنی اقتدار و عزتی که ما از برکت خون شهدا به دست آوردیم و امروز ملت ما نه تنها در منطقه بلکه در جهان حرف‌ها برای گفتن دارد.

انتهای پیام /88057

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *