دسته‌ها
اخبار مهم

بندرلنگه می‌تواندبهشت سرمایه‌گذاری باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرلنگه، حجت‌الاسلام جواد اسماعیل‌نیا ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به اینکه خداوند در آیات مختلف مومنین را دلداری می‌دهد، اظهار کرد: در قرآن کریم آمده است که شما در راه خدا جهاد کنید و گام بردارید چرا که خداوند شما را یاری می‌کند و همه راه‌های موفقیت و سعادت را بر روی شما می‌گشاید. با این قدرت امروز ما که تحلیلگران داخلی وخارجی که به آن اعتراف دارند دیگر به مخیله دشمنان حمله نظامی به ایران سرایت نمیکند چرا که این نتیجه همین آمادگی جوانان برومند این مملکت ورهروان این شهداست.

وی افزود: حال ما به قدرت مهم منطقه در علم، تخصص، تاکتیک، راهبرد وتجهیزات دفاعی و موشکی و… تبدیل شده‌ایم و کسی جرات ندارد به ایران اسلامی نگاه خصمانه‌ای داشته باشد.

امام جمعه شهرستان بندرلنگه یادآور شد: وظیفه اول من و شما مسؤولین و مردم در عمل به قرآن کریم این است که هر کس به هر مقدار که میتواند در رونق تولید و در بهبود معیشت مردم، رفع محرومیت‌ها و محدودیت‌های محرومان قدم بردارد لذا به عنوان الگو حمایت تمام قد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از تولید وتولیدگران در همه زمینه‌ها است که همین هفته دفاع مقدس نیز شاهد به ثمر رسیدن بخشی از آنها بودیم.

حجت‌الاسلام اسماعیل‌نیا با بیان اینکه از همه عزیزان تقاضا دارم که به یاری ما در محرومیت‌زدایی از مناطق محروم شهرستان بندرلنگه بشتابند، عنوان داشت: آغاز عملیات اجرایی یکی از پترو پالایشگاه‌های مهم کشور در بندرعباس، کمک به طرح‌های محرومیت‌زدایی در استان هرمزگان بخشی از دستاوردهای سپاه پاسداران در هفته دفاع مقدس بوده است و این قبیل اقدامات را باید در بندرلنگه نیز جاری کنیم.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: رهبری داهیانه امام راحل، ولایتمداری مردم، روحیه شهادت طلبی وحضور در صحنه ایثارگری مردم، خود باوری و خلاقیت های فرماندهان جوان جنگ، وفاق وهمدلی از عوامل موفقیت ما در جنگ بود و امروز نیز ما به این چهارعامل برای غلبه بر جنگ اقتصادی دشمن نیازمندیم. رمز پیروزی ما ولایتمداری و تبعیت محض از رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

حجت‌الاسلام اسماعیل‌نیا گفت: آبرو و سربلندی امروز مان را مدیون شهدا وخانواده شهدا، جانبازان، آزادگان ورزمندگان هستیم این را فراموش نکنیم ودر طول سال به دیدار و دست‌بوس آن‌ها برویم و سرکشی از خانواده شهدا و تجلیل از آنها را منحصر به یک روز و یک هفته نکنیم.

مدیر سابق حوزه‌های علمیه خواهران استان قم افزود: تلاش برای رونق تولید واستقرارشرکتها وکارخانجات درمنطقه وبهبودمعیشت مردم مصداق عمل به ایه واعدوا لهم ماستطعتم من قوه است.

وی یادآور شد: باید جوانان ونخبگان منطقه راباورکنیم وکارها را به جوانان بسپاریم بعد از مدتی دستاوردهای مبارک آن را خواهیم دید.

امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: با وجود ظرفیت‌های بی‌نظیر موجود در منطقه، بندرلنگه می‌تواندبهشت سرمایه‌گذاری باشد آغوش شهرستان لنگه برای سرمایه‌گذاران عزیز باز است و مسؤولان منطقه حداکثر همکاری با آن‌ها خواهند داشت.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندرلنگه گفت: مردم شریف منطقه با تشکیل تعاونی‌ها و تشکل‌های کوچک و جمع کردن نقدینگی‌های خرد وارد عرصه سرمایه‌گذاری و تولید شوند.

این روحانی برجسته کشور خاطرنشان کرد: ماموریت ستاد اربعین امسال شهرستان، جمع آوری نذورات و کمک‌های عاشقان اباعبدالله و هزینه کردن آن در رفع محرومیت محرومان شهرستان است و از همه خیراندیشان می‌خواهم در این مسیر ستاد اربعین را یاری کنند.

حجت‌الاسلام اسماعیل‌نیا یادآور شد: اظهارات سخیف پادشاه سعودی نیازی پاسخ ندارد ولی به این گاو شیر ده استکبار میگویم اگر کوچکترین تحرکی علیه ایران و ایرانی داشته باشید توسط همین ساحل‌نشینان خلیج فارس این مدافعان حریم ولایت، خلیج فارس راگورستان شما و اربابانتان خواهیم کرد.

انتهای پیام/88028

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *