دسته‌ها
اخبار مهم

زیباترین همدلی مومنانه از فرشتگان زمینی سی‌سخت+تصویر و فیلم

خبرگزاری فارس سی‌سخت؛عباس شیرزادی-هر نوع سخاوت و به فکر هم نوع بودن در این روزهای سخت شنیدنی است اما در این بین نیک اندیشی و سخاوت دختر بچه های سی‌سختی در این ایام سخت کرونایی بیش از هر چیز قابل تحسین است.

به گزارش فارس، در شهر سی سخت در یک روز تعطیل که در حال گذر از خیابان بودیم چند دختر بچه نگاهمان را به خود جلب کردند که دست ساخته ها و صنایع دستی کودکانه خود را برای فروش گذاشته بودند، کنجکاو شدیم جلوتر رفتیم و حرف‌های زیبای کودکانه آن‌ها را که از نوع کمک مومنانه بود شنیدیم.

این دختر بچه‌های 10 تا 11 ساله با ساختن دستبند،گردنبند و قاب عکس و در نهایت با فروش آنها قصد داشتند برای دوستان نیازمند خود که توان خرید ماسک را ندارند ماسک تهیه کرده و به آنها تقدیم کنند.

سخاوت و همدلی این دختر بچه ها در این شرایط سخت کرونایی حامل پیام های زیادی برای همه ایرانیان است پیام دیگر آن‌ها برای عده‌ای است که برای رسیدن به منافع زودگذر در حال احتکار ماسک هستند.

پیام اصلی این دخترکان سی‌سختی به کسانی است که دستشان به دهانشان می‌رسد تا در این شرایط سخت اقتصادی و اوضاع بد کرونایی به فکر مستمندان هم باشند و در هر زمینه‌ای که می‌توانند به هم نوعان کمک کنند.

این فرشته‌های کوچک پیام می‌دهند با همین اندک پولی که بدست می آوریم به فکر دوستان نیازمند خود هستیم پس ای کسانی که می‌توانید شما هم باید به هر ترتیب دست نیازمندان را بگیرید.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *