دسته‌ها
اخبار مهم

افتتاح پایگاه میراث فرهنگی و گردشگری در علیصدر

علی مالمیر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از برگزاری ۱۸ عنوان برنامه در هفته گردشگری همدان خبر داد و اظهار کرد: هفتم مهرماه پایگاه میراث فرهنگی و گردشگری در علیصدر افتتاح می‌شود.

وی از افتتاح دفتر خدمات مسافرتی و جهانگردی آماداسیر آدرایانا در اسدآباد خبر داد و گفت: برنامه آیین شیره‌پزی روستاهای هدف گردشگری مانیزان و اکنلو به صورت مجازی پیش‌بینی شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشری همدان خاطرنشان کرد: راهنمایان گردشگری در این هفته ضمن بازدید از کتیبه گنجنامه و آبشار، پاکسازی محوطه را خواهند داشت.

وی با اشاره به بازدید راهنمایان گردشگری از محور گردشگری ورکانه – ارزانفود یاداور شد: اقامتگاه بومگردی دهنبه در تویسرکان نیز هشتم مهر افتتاح می‌شود.

مالمیر با بیان اینکه در هفته گردشگری فعالان این حوزه در نهاوند از جاذبه‌های این شهرستان بازدید خواهند کرد گفت: راهنمایان گردشگری همدان نیز از موزه جدید کوهنوردی بازدید می‌کنند.

وی با بیان اینکه در وبینار آموزشی آئین‌نامه و دستورالعمل‌های اجرایی راهنمایان گردشگری توسط معاون گردشگری استان تشریح می‌شود افزود: با توجه به شیوع کرونا اکثر برنامه‌ها به صورت مجازی پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/۸۹۰۰۳/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *