دسته‌ها
اخبار مهم

جهانگیری: آنهایی که اصرار برضعف کشور دارند باید پاسخگوی اعمال‌شان باشند

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس، اسحاق جهانگیری ظهر امروز در آیین افتتاح بیمارستان 130 تخت‌خوابی علی شریعتی اظهار کرد: در روزهای اول شیوع کرونا، یکی از دلایل بالا رفتن شمار جان‌باختگان کادر درمان در کشور، نبود تجهیزات اولیه حفاظت فردی مورد نیاز برای این عزیزان در بیمارستان‌ها بود.

وی افزود: به فضل الهی اتفاقات بزرگی در این مدت اتفاق افتاد و توانستیم در زمینه تأمین نیازها و تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با کرونا در کشور کارهای خوبی انجام دهیم.

معاون اول رییس جمهور خاطرنشان کرد: عده‌ای اصرار دارند که این کشور بزرگ و پرظرفیت که نیروی انسانی قوی دارد و قادر به تحول آفرینی است را کشور کوچکی جلوه دهند و باید در برابر پروردگار پاسخگوی رفتار و اعمال‌شان باشند.

جهانگیری با یادآوری جانفشانی‌های کادر درمان در کشور، عنوان داشت: این عزیزان از توان خود مایه گذاشتند و ظرفیت‌های بیمارستانی کشور خیلی خوب و به فضل الهی و به مدد طرح تحول سلامت رشد یافته و در همه شهرهای کشور بیمارستان و بخش آی‌سی یو داریم و در این مدت پزشکی کشورمان خوب درخشید و نام ماندگاری در این مقطع از خود به جای گذاشت و در تاریخ ماندگار خواهد شد.

وی گفت: بنده و دولت دست بوس این عزیزان هستیم و همه باید قدردان باشیم و مهم‌ترین کاری که می‌توانیم در قدردانی از این عزیزان انجام دهیم، رعایت همین اصولی است که از سوی وزات بهداشت اعلام می‌شود.

این خبر در حال تکمیل است…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *