دسته‌ها
اخبار مهم

انتقاد دوباره رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از تخریب‌ سربازان سلامت+فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج پرویز یزدانپناه در نشست ستاد کرونای استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که برخی در این برهه حساس رو به تخریب سربازان حوزه سلامت آورده‌ا‌ند اظهار کرد: این گونه اقدامات روحیه سربازان حوزه سلامت استان را از بین می‌برد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در دفاع مقدس سابقه 15 ماه حضور در جبهه‌ها را داشته‌ام تصریح کرد: اما در آن همه روز به اندازه یک روز از کار در این چند شیوع بیماری کرونا خسته نشده‌‌ام زیرا عده‌ای مدام رو به تخریب همکاران ما آورده‌اند.

وی گفت: آن گونه که مقام معظم رهبری فرموده‌اند در این شرایط همه باید در کنار سربازان عرصه سلامت باشیم چرا که در جنگی دیگر قرار داریم و برای پشت سر گذاشتن این شرایط باید در کنار هم باشیم.

این مسوول با بیان اینکه هر انتقادی را به دیده منت می‌پذریم اما مرزی بین انتقاد و تخریب وجود دارد از مسوولان استانی خواست تا فکری به حال این معضل کنند چرا که ادامه کار با چنین وضعیتی برای سربازان مدافع سلامت سخت می‌شود.

به گزارش فارس، استاندار هم در این نشست با بیان اینکه باب نقد باز است اظهار کرد: اگر کسی در جایی تخلفی دیده و یا پول زیادتری گرفته شده و یا به بیت‌المال دستبردی شده مستند در اختیار ما گذاشته شود تا برخورد کنیم و اگر چنین نیست نباید در این شرایط خاص فرزندان خود را در عرصه سلامت تخریب کنیم.

انتهای پیام/82024

3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *