دسته‌ها
خواندنی

بستری ۲۳ بیمار حاد تنفسی جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان

بستری ۲۳ بیمار حاد تنفسی جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان

کاشان – رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری ۲۳ بیمار حاد تنفسی جدید از کاشان در بیمارستان شهید بهشتی کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر سیدعلیرضا مروجی عصر شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان تاکنون ۶۲ هزار و ۹۲۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در ۲ شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار داشت: در این مدت چهار هزار و ۱۴۴ بیمار حاد تنفسی نیز از ۲ بیمارستان شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل ترخیص شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در طول شبانه روز گذشته ۲۳ بیمار حاد تنفسی جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری شده‌اند، ابراز داشت: از این تعداد ۲۱ نفر اهل شهرستان کاشان و ۲ نفر نیز اهل شهرستان آران و بیدگل بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با بیان اینکه حداقل و حداکثر سن بستری شدگان در طول شبانه روز گذشته ۳۰ و ۸۹ سال بوده‌اند، تصریح کرد: از مجموع بستری شدگان در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۴۶ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه یک نفر از همشهریان کاشانی در طول ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلاء به کرونا فوت کرده است، خاطرنشان کرد: این فرد مردی ۵۵ ساله بود که در اثر ابتلاء به این ویروس منحوس جان خود را از دست داد.

مروجی افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در منطقه کاشان تاکنون جواب آزمایش کرونای سه هزار و ۲۵۳ نفر مثبت بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *