دسته‌ها
خواندنی

عملیات احداث دهکده فرهنگی ورزشی مقاومت در یزد آغاز شد

عملیات احداث دهکده فرهنگی ورزشی مقاومت در یزد آغاز شد

یزد ـ همزمان با هفته دفاع مقدس، فاز دوم احداث دهکده فرهنگی ورزشی مقاومت در یزد با حضور فرمانده سپاه الغدیر و جمعی از مسئولان استان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار یزد، عصر شنبه در مراسم آغاز عملیات احداث فاز دوم دهکده فرهنگی ورزشی مقاومت در یزد گرفته بر گسترش فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی برای عموم مردم با همکاری سپاه و خیران تاکید کرد.

محمد علی طالبی، توجه به ایجاد فضاهای مناسب و مورد نیاز فرهنگی، ورزشی را برای یزد و شهرستان‌ها با جلب همکاری بخش‌خصوصی و خیران ضروری ذکر کرد.

مسئول تربیت بدنی سپاه الغدیر یزد نیز در این مراسم اظهار داشت: فضاهای فرهنگی و ورزشی بسیج و سپاه در سطح استان قابل استفاده برای همه اقشار و عموم علاقه‌مندان پیش‌بینی شده است.

سرهنگ محمد مهدی نیکوتژاد بیان کرد: ایجاد نشاط اجتماعی با انجام امور فرهنگی و ورزشی جزو مأموریت‌های مهمی است که پیگیری می‌شود.

به گزارش مهر، دهکده فرهنگی ورزشی مقاومت همزمان با ششمین روز از بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در وقعیت شهید رشیدی در جوار پارک کوهستان افتتاح شد.

این دهکده شامل پیست دوچرخه سواری، اسب سواری، موتورسواری و اهداف پروازی است و جانمایی ۲۵۰ آلاچیق، ۷۳ مجموعه بلوک بندی با افزون بر ۵ هزار مترمربع برای فعالیت‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و رفاهی برای مردم و بسیجیان انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *